567LMX250M2ED
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
567LMX250M2ED
567LMX250M2ED Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 567LMX250M2ED, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile radial can-snap-in paket yapısına sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 444.1mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. 50 kHz'de 2.808A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu kondansatör, 120Hz'de 1.91A ripple akım dayanımına sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, endüstriyel kontrol, güç kaynakları ve genel elektronik devrelerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 444.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.808 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V