567LMB400M2EG
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
567LMB400M2EG
567LMB400M2EG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 567LMB400M2EG, 560 µF kapasitanslı ve 400V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 120 Hz'de 2.36 A ve 10 kHz'de 3.4692 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 740.118mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4692 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V