550C811T400BB2B
CAP ALUM 810UF 400V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
550C811T400BB2B
550C811T400BB2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550C811T400BB2B, 810 µF kapasitanslı 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 105°C'de 10.000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Toleransı ±10%/-50% olan polar kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, elektrik koruma devreleri ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 810 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V