550C432T500FF2HS
CAP ALUM 4300UF 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
550C432T500FF
550C432T500FF2HS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550C432T500FF2HS, 4300 µF kapasitansı ve 500V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı seçeneği ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 10000 saat ömür süresi garantisi vermektedir. Polar yapısı ve -10%, +50% tolerans değeri ile yüksek kapasitans değerleri gerektiren güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 500 V