550C372T500DP2B
CAP ALUM 3700UF 500V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
550C372T500DP2B
550C372T500DP2B Hakkında
WEC tarafından üretilen 550C372T500DP2B, 3700 µF kapasitanslı ve 500 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) güvenilir işletme sağlar. 10000 saat ömür garantisi 105°C'de belirtilmiştir. ESR değeri 32.4 mOhm olup, ripple akım taşıyabilirliği 27.72 A @ 10 kHz ve 16.8 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri gibi endüstriyel ve elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32.4mOhm
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 500 V