550C332T450DE2B
CAP ALUM 3300UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
550C332T450DE
550C332T450DE2B Hakkında
550C332T450DE2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 3300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile çalışan bu komponentin chassis mount tipi screw terminal bağlantıları bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. Yüksek frekans ripple akımı 31.68A @ 10kHz, düşük frekans ripple akımı 19.2A @ 120Hz'dir. Toleransı -10%, +50% olan bu polar kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel elektrik sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial can paket tipinde sunulan komponent, yüksek kapasitans değeri ve yüksek voltaj toleransı ile tanınır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V