550C242T450CF2E
CAP ALUM 2400UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
550C242T450CF
550C242T450CF2E Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550C242T450CF2E, 2400 µF kapasitanslı ve 450 V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı sistemine sahip chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat lifetime özelliğine sahiptir. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile endüstriyel ve ticari güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V