550C123T200DE2BS
CAP ALUM 12000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
550C123T200DE2
550C123T200DE2BS Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550C123T200DE2BS, 12000 µF kapasitans değerine ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa tipinde screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Toleransı -10%, +50% ve polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V