550C122T450BE2B
CAP ALUM 1200UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
550C122T450BE2B
550C122T450BE2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550C122T450BE2B, 1200µF kapasitansa ve 450V nominal voltaja sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde vida terminalleri (screw terminals) bulunmaktadır. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Şase montajı için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolaması gibi alanlarda kullanılmaktadır. -10% / +50% kapasite toleransı ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V