550592T300DE2D
CAP ALUM 5900UF 300V SCREW
Seri / Aile Numarası
550592T300DE2D
550592T300DE2D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550592T300DE2D, 5900 µF kapasitansı ve 300V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi gövdesi ile chassis mount şekilde montajı gerçekleştirilir. Vida terminalleri (screw terminals) sayesinde kolay bağlantı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. -10%, +50% tolerans değeriyle üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V