550403M035BF2B
CAP ALUM 40000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
550403M035BF2B
550403M035BF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550403M035BF2B, 40000 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi olan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 40000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V