550322T450DF2BP
CAP ALUM 3200UF 450V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
550322T450DF2BP
550322T450DF2BP Hakkında
WEC tarafından üretilen 550322T450DF2BP, 3200 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde şasi montajı için tasarlanmış olan bu komponentin vida terminalleri bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömrü garantisi sunmaktadır. ±10%, +50% tolerans aralığında üretilmektedir. Güç kaynakları, enerji depolama ve EMI filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V