550322T450DF2B
CAP ALUM 3200UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
550322T450DF2B
550322T450DF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550322T450DF2B, 3200µF kapasitanslı ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için tasarlanan bu komponen, vida terminalli radyal metal kutuya sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahip bu kondansatör, 120Hz'de 34.7mOhm ESR ve 15.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve audio amplifikatörlerinde kullanılır. -10%/+50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V