550222T400DF2B
CAP ALUM 2200UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
550222T400DF2B
550222T400DF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550222T400DF2B, 2200 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile vida terminalleri (screw terminals) bulunmaktadır ve chassis mount montajını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V