550211T450AH2B
CAP ALUM 210UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
550211T450AH2B
550211T450AH2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550211T450AH2B, 210 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount montajına uygun tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanır ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. 120 Hz frekansında 399 mOhm ESR değeri ve 2.1 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, inverterler ve genel amaçlı elektrik devrelerinde uygulanır. Polar yapısı nedecek doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 210 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 399mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V