53D832G035JP6
CAP ALUM 8300UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D832G035JP6
53D832G035JP6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D832G035JP6, 8300 µF kapasitansa ve 35V rated voltage'a sahip axial, alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 34mOhm ESR değeri ve 1000 saat ömrü 85°C'de belirtilmiştir. Düşük frekans (120Hz) ve yüksek frekans (1kHz) ripple current kapasitelerine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, gerilim düzenleme devrelerinde, ses amplifikatörlerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.7265 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.11 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V