53D822G050JS7
CAP ALUM 8200UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D822G050JS
53D822G050JS7 Hakkında
Vishay Sprague 53D822G050JS7, 8200 µF kapasitanslı, 50V rated gerilime sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'lere direk lehimlenir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 1000 saat ömür süresi garanti eder. -10% / +75% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devre elemanları, zaman sabiti uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Polar yapıya sahip olduğu için kutup doğrultusuna dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V