53D562G035HL7
CAP ALUM 5600UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D562G035HL7
53D562G035HL7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D562G035HL7, 5600 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyon sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunur. Polarize yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılması gerekir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. -10% / +75% tolerans değeri ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V