53D471G050HE7
CAP ALUM 470UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D471G050HE
53D471G050HE7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D471G050HE7, 470 µF kapasitanslı ve 50V voltaj derecelendirilmiş axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saatlik ömür garanti eder. Polar yapısı gereği doğru kutuplama ile bağlanmalıdır. Gücü düşürme, filtre uygulamaları ve enerji depolama gibi analog ve güç elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V