53D471F450MD6
CAP ALUM 470UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D471F450MD6
53D471F450MD6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D471F450MD6, 470µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 1000 saatlik yaşam süresi özelliğine sahiptir. Toleransı -10%, +50% aralığındadır. Aktif üretim statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V