53D272G035GJ6
CAP ALUM 2700UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D272G035GJ
53D272G035GJ6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D272G035GJ6, 2700 µF kapasitanslı ve 35V rated voltajında bir axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. -10% +75% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve zaman sabitleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplama yapılması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V