53D272F025HE6
CAP ALUM 2700UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D272F025HE
53D272F025HE6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D272F025HE6, 2700 µF kapasitansına ve 25V dereceli voltaja sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömrü garantiler. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında kullanılır. Gümrük Kodu: axial, can kasa tipi.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V