53D271F200HL6
CAP ALUM 270UF 200V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
53D271F200HL6
53D271F200HL6 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 53D271F200HL6, 270 µF kapasitansına ve 200 V rated voltajına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömürlü tasarlanmıştır. Polar yapısı nedeniyle kutup duyarlılığı vardır ve -10%, +50% tolerans alanında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve analog devreler gibi çeşitli endüstriyel elektronik uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V