53D223G016JP6
CAP ALUM 22000UF 16V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
53D223G016JP
53D223G016JP6 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 53D223G016JP6, 22000 µF kapasitans ve 16V rated gerilime sahip axial paketli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ile 85°C arasında) ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekanslı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle polaritesine dikkat edilerek takılması gereklidir. -10% / +75% tolerans aralığında üretilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V