53D212G035GJ6
CAP ALUM 2100UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D212G035GJ
53D212G035GJ6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D212G035GJ6, 2100 µF kapasitansa ve 35V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 111mOhm'dur. 1000 saat ömrü 85°C'de tasarlanmıştır. Ripple current özellikleri 120Hz'de 1.59A ve 1kHz'de 1.829A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda tercih edilir. ±10% ile +75% arasında tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.829 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V