53D151F400JS6E3
CAP ALUM 150UF 400V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D151F400JS6E
53D151F400JS6E3 Hakkında
Vishay Sprague 53D151F400JS6E3, 150 µF kapasitansına sahip 400V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışır ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 120 Hz'de 1.011 Ohm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 1 kHz'de 1.415 A ripple akımı kapasitesiyle, güç kaynakları, konvertörler, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Axial can paketlemesi ile kompakt tasarım sağlayan komponent, -10% ile +50% tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.011Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.415 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V