53D131F250HJ6
CAP ALUM 130UF 250V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
53D131F250HJ6
53D131F250HJ6 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 53D131F250HJ6, 130 µF kapasitanslı ve 250 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketlemesi ile Through Hole montaj türüne sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür süresi garanti eder. 120 Hz'de 1.238 Ohm ESR değeri ve 120 Hz'de 520 mA, 1 kHz'de 624 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü düşürmek, gerilimi filtrelemek ve zaman sabiti oluşturmak gereken devre tasarımlarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 130 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.238Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 624 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V