53D112G035GE6
CAP ALUM 1100UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D112G035GE
53D112G035GE6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D112G035GE6, 1100 µF kapasitanslı ve 35V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial Through Hole montaj tipine sahip bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) güvenilir çalışma sunar. 219 mOhm ESR değeri ile düşük kayıp özellikleri ve 1000 saat @ 85°C yaşam süresi, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında uzun ömürlü operasyon sağlar. 980 mA @ 120 Hz ve 1.127 A @ 1 kHz ripple akımı kapasitesi ile yüksek ripple akım ortamlarına uygun tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 219mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.127 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V