53D103G035HS6
CAP ALUM 10000UF 35V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
53D103G035HS6
53D103G035HS6 Hakkında
Vishay Sprague üretimi 53D103G035HS6, 10000 µF kapasitansı ve 35V rated voltajıyla genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla takılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Gücü filtreleme, zaman sabiti ayarlaması ve DC güç kaynakları gibi genel amaçlı devre uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, kutuplu yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V