53D101F450JS6
CAP ALUM 100UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D101F450JS6
53D101F450JS6 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D101F450JS6, 100 µF kapasitansı ve 450 V nominal voltajı ile tasarlanmış axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve AC uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür ek endüstriyel ve ticari cihazlarda güvenilir performans sağlar. -10%, +50% tolerans ile üretilen bu kondansatör, kutuplu yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V