53D101F400JL6E3
CAP ALUM 100UF 400V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D101F400JL
53D101F400JL6E3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 53D101F400JL6E3, 100 µF kapasitansa ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür süresi garanti edilmektedir. Through Hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 120 Hz'de 1.524 Ohm ESR değeri ve 560 mA (120 Hz) ile 784 mA (1 kHz) ripple akım kapasitesi vardır. ±10% / +50% tolerans ile sağlanmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı analog uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.524Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V