53D101F250GJ7
CAP ALUM 100UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D101F250GJ7
53D101F250GJ7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D101F250GJ7, 100 µF kapasitans değerine sahip 250V nominal gerilim için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketlemesiyle Through Hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.593Ω ESR değeri ile 504 mA @ 1kHz ve 420 mA @ 120Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılan bir polarize kondansatördür. ±10% / +50% tolerans ile temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.593Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 504 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V