53D101F250GJ6E3
CAP ALUM 100UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
53D101F250GJ6E
53D101F250GJ6E3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 53D101F250GJ6E3, 100 µF kapasitesi ve 250 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1.593 Ohm ESR değerine sahip olan kondansatör, 120 Hz'de 420 mA ve 1 kHz'de 504 mA ripple akım kapasitesiyle çalışır. Through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB'lere kolaylıkla integre edilebilir. Gücü düzenleme, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.593Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 504 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V