520C102T450BF1B
CAP ALUM 1000UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
520C102T450BF1B
520C102T450BF1B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 520C102T450BF1B, 1000 µF kapasitanslı ve 450V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vida terminalli (Screw Terminals) kasa yapısı ile chassis montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 8000 saatlik ömür garantisi sunar. -10% / +50% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V