517D226M100BB6AE3
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
517D226M100BB6AE
517D226M100BB6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 517D226M100BB6AE3, 22 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransa ve 2000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. Through-hole montajı için tasarlanmış olan ürün, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekansta 230 mA ve düşük frekansta 115 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V