516D688M016RT6AE3
CAP ALUM 6800UF 20% 16V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
516D688M016RT6
516D688M016RT6AE3 Hakkında
516D688M016RT6AE3, Vishay/Sprague tarafından üretilen 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile çalışan bu polarize kondansatör, axial montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinde sabit kalır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Low frequency'de 2.31A (120 Hz), high frequency'de 2.657A (10 kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, audio sistemleri, filtreleme uygulamaları ve analog devreler gibi birçok endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır. Halihazırda üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.657 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V