516D478M025RT6AE3
CAP ALUM 4700UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D478M025RT6
516D478M025RT6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D478M025RT6AE3, axial kasa tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4700 µF kapasitans değeri ve 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü özellikleri ile veri işleme, güç kaynakları ve analog devreler gibi uygulamalarda yer alabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 120 Hz'de 2.17 A ve 10 kHz'de 2.496 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.496 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V