516D477M035NR7BE3
CAP ALUM 470UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D477M035NR
516D477M035NR7BE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D477M035NR7BE3, 470 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmiştir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 915 mA ve 120 Hz'de 610 mA ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. Kısıtlı depo stoğu nedeniyle mevcut alternatif modellerin incelenmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V