516D477M010MM6AE3
CAP ALUM 470UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D477M010MM6AE3
516D477M010MM6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen axial monoblok alüminyum elektrolitik kondansatördür. 470 µF kapasitans değeri ile 10V rated voltage özelliğine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt entegrasyon sağlar. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 525 mA ve 120 Hz'de 350 mA olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans değeriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanım için uygun kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 525 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V