516D476M350QT6AE3
CAP ALUM 47UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D476M350QT6
516D476M350QT6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D476M350QT6AE3, 47 µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB üzerine direkt lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılmaya uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 416 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garanti edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 416 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V