516D476M035LM6AE3
CAP ALUM 47UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D476M035LM6AE
516D476M035LM6AE3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 516D476M035LM6AE3, 47 µF kapasitanslı, 35V rated voltaj ile çalışan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömrü garantisi verir. 10 kHz'de 240 mA, 120 Hz'de 120 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve deşifreleme devrelerde yaygın olarak uygulanır. Through Hole montaj tipine sahip olması endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanımını kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V