516D476M025LL6AE3
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D476M025LL6
516D476M025LL6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D476M025LL6AE3, 47 µF kapasitanslı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, 200 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 100 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı toleransına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilen ürün, through-hole montaj şekline uygun olan axial, can kasa türündedir. Analog devreler, güç kaynakları, filtre ve buffer uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. (Ürün obsolete durumdadır.)
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V