516D475M063JL6AE3
CAP ALUM 4.7UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D475M063JL
516D475M063JL6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D475M063JL6AE3, 4.7 µF kapasitanslı, 63V rated gerilime sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yöntemiyle bağlanır. ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde işletilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 37 mA ve 10 kHz'de 74 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Parça artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 74 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V