516D337M025MN7BE3
CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D337M025MN7BE3
516D337M025MN7BE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D337M025MN7BE3, 330 µF kapasitansına ve 25V nominal gerilime sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarında kullanıma uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda (General Purpose) kullanılır. ±20% toleransa sahip olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Low frequency'de (120 Hz) 380 mA, high frequency'de (10 kHz) 570 mA ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, sinyal işleme ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. Parça, üretici tarafından obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 570 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V