516D336M350QS6AE3
CAP ALUM 33UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D336M350QS6AE3
516D336M350QS6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D336M350QS6AE3, 33µF kapasitanslı ve 350V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu komponen, through-hole montaj yöntemi ile PCB'ye monte edilir. 2000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. Düşük frekansta 190 mA (120 Hz), yüksek frekansta 304 mA (10 kHz) ripple akım değerlerine sahiptir. Polar bir bileşen olarak kutuplu devrelerinde yer alır. Eskimiş ürün statüsündedir ancak stok bulunan uygulamalarda yerini bulabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 304 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V