516D336M063LM6AE3
CAP ALUM 33UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D336M063LM6AE3
516D336M063LM6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D336M063LM6AE3, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış bu axial bağlantılı kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C) çalışabilmektedir. 2000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans değerine ve polar yapısına sahip olan komponen, 240 mA 10 kHz'de ve 120 mA 120 Hz'de ripple akım taşıyabilir. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve destek uygulamalarında kullanılır. Yerleşik axial can paketi ile PCB tasarımında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V