516D336M035LL6AE3
CAP ALUM 33UF 20% 35V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
516D336M035LL6
516D336M035LL6AE3 Hakkında
Vishay Sprague üretimi 516D336M035LL6AE3, 33 µF kapasitanslı, 35 V rated voltage'a sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye entegre edilen bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür değeri 85°C sıcaklıkta garantilenmiştir. 10 kHz'de 180 mA, 120 Hz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan bu komponentin üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V