516D228M050RT6AE3
CAP ALUM 2200UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D228M050RT6
516D228M050RT6AE3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 516D228M050RT6AE3, 2200 µF kapasitans değerine sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere uygun olup, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile tasarlanan kondansatör, 10 kHz'de 2.208 A ripple akım kapasitesi sunar. ±20% tolerans değeri ile bir çok endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında, güç kaynağı filtreleme, zaman gecikmesi ve AC kuplaj işlevlerinde tercih edilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.208 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V