516D228M016PS7BE3
CAP ALUM 2200UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D228M016PS7BE3
516D228M016PS7BE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D228M016PS7BE3, 2200µF kapasitansına ve 16V nominal voltajına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole teknolojisine uygun olarak tasarlanmış bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömrü ile belirtilmiştir. ±20% toleransı ile üretilen ürün, 10 kHz'de 1.357A ve 120 Hz'de 1.18A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bu kondansatör şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.357 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V