516D227M035MN6AE3
CAP ALUM 220UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
516D227M035MN6
516D227M035MN6AE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 516D227M035MN6AE3, axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220 µF kapasitans değeri ve 35 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 510 mA ve 120 Hz'de 340 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel sinyal işleme, güç kaynağı filtrasyonu ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 510 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V